Roznoszenie gazetek reklamowych w Polsce

Zapewniamy realizację profesjonalnych kampanii dystrybucji gazetek reklamowych w większości miast na terenie kraju.

Precyzyjna i szybka ogólnopolska dystrybucja gazetek

Obszar naszego działania obejmuje największe miasta w Polsce takie jak Warszawa, Łódź, Kraków, Toruń, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Radom, Katowice, Olsztyn, itp. Nie ograniczamy się tylko do samych metropolii, ale również mniejszych miast. Naszym klientom oferujemy profesjonalny kolportaż gazetek reklamowych i innych podobnych materiałów jak ciężkie katalogi, prasa.

Cechuje nas ogromne doświadczenie w organizowaniu kolportażu gazetek reklamowych. Dzięki dużej ilości kolporterów w każdym mieście jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić dystrybucję gazetek bez względu na ilość druku.

Oferta kolportażu gazetek reklamowych, która zadowoli każdego

Dbamy o czas i pieniądze naszych klientów, dlatego bierzemy na siebie najbardziej czasochłonną pracę, jaką jest doręczenie gazetek reklamowych do docelowych miejsc. W swojej firmie posiadamy przygotowaną flotę pojazdów, kolporterów z wózkami. Znani jesteśmy z szybkiej dystrybucji, która stawia również na wysoką jakość wykonywanej usługi.

Kładziemy również wielką wagę w szkolenia naszych pracowników, aby byli w stanie jak najefektywniej działać w dystrybucji. Głównym atutem naszej kadry jest bardzo dobra znajomość typografii miasta, w którym prowadzą działania. Dzięki tak wykwalifikowanej kadrze pracowników roznosimy i rozdajemy gazetki reklamowe tam, gdzie jest to najbardziej efektywne.

Elastyczność usług dystrybucji gazetek reklamowych

Świadczymy naszym klientom kilka rozwiązań, jeśli chodzi o kampanię ogólnopolską roznoszenia gazetek reklamowych. Staramy się poszerzać gamę własnych usług aby jak najlepiej dostosować się do postawionych nam wymagań.

Bezpośrednie działanie

Zajmujemy się drukiem przygotowanych wcześniej materiałów i wysyłamy je bezpośrednio do odpowiednich placówek.

Wykorzystując magazyn

Odbiór materiałów od klienta i transport do magazynu centralnego, z którego gazetki, katalogi zostaną rozesłane po placówkach klienta w całej Polsce.

Koordynator kampanii

Odbiór i dystrybucja materiałów z placówek klienta z pomocą lokalnego koordynatora kampanii.

Skontaktuj się z nami

Zaczerpnij więcej informacji kontaktując się z naszymi pracownikami. W ciągu kwadransu uzyskasz dokładną ofertę.
884 885 447 info@kolportazmaterialowreklamowych.pl